O Nas

Historia salonu

Zdania wstępu

Kiedy w 2012 roku podejmowałam decyzję o otwarciu salonu stałam przed wielkim wyzwaniem logistycznym. Na jego siedzibę wybrałam miejsce, wokół którego dopiero tworzyła się społeczność, powstawały kolejne domy, nowe osiedla. Tworzyłam markę, której nowi mieszkańcy mogliby zaufać. Miejsce, które miało być na miarę ich potrzeb; przyjazne, profesjonalne, godne zaufania i polecenia. Fantastyczna jakość, ciepła atmosfera, fachowe konsultacje… blisko nowego domu.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe i całe serce włożone w stworzenie tego projektu widzę u zadowolonych Klientów. GALERIA URODY to dowód na to, że aby otrzymać najwyższą jakość usług nie trzeba wybierać się na popularne, zatoczone ulice w centrum miasta.
Zajrzyj do Nas.
Zaprzyjaźnij się z nami.

mgr kosmetolog
Agnieszka Ziółkowska

Nasz zespół

Agnieszka

Magister kosmetologii / właścicielka salonu Galeria Urody

Fascynacja kosmetyką i zdrowiem towarzyszyła mi od dawna. Z zaciekawieniem śledziłam i testowałam wszelkie nowinki kosmetyczne. Zanim jeszcze dołączyłam do grona absolwentek Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i otrzymałam tytuł magistra kosmetologii na wydziale farmacji, wiedziałam, że właśnie tym chcę zajmować się już zawsze.

Potrzeba edukacji i poczucie spełnienia towarzyszące przekazywaniu wiedzy zaowocowało wieloletnią pracą w szkołach kosmetycznych, a nawet posadzie nauczyciela uniwersyteckiego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.

Własny salon był naturalną koleją w życiu zawodowym. Stworzyłam miejsce przyjazne i ciepłe zarówno dla moich klientek jak i pracowników. To tutaj dzielę się wiedzą, pasją i sprawiam, że uroda moich Klientek jest pod troskliwą opieką.
Zapraszam do mojego świata.
Świata Urody i Zdrowia.

Kasia

Fryzjer w salonie Galeria Urody

Fryzjerstwo skradło mi serce 6 lat temu. Dłuższy czas szukałam „tego” właściwego zajęcia. Radość i spełnienie znajdowałam w projektowaniu odzieży, szyciu czy stylizacji. Lubiłam bawić się tkaninami, biżuterią.
Artystka ze mnie.

We fryzjerstwie najlepiej czuję się w strzyżeniach. Jest to, bez cienia wątpliwości, moja specjalność. Z dumą mogę powiedzieć, że liczne grono wiernych klientów potwierdza mój warsztat i wyczucie.

Dedykuję im swoją pracę; wiem, że przychodzą do salonu nie tylko po nową fryzurę, ale również miło spędzić czas.

Swoją dobrą energią otaczam również własne marzenia zawodowe – kieruję
w stronę doskonalenia strzyżenia oraz niegasnącej twórczej aury.

Zapraszam! Zrelaksuj się i ciesz nową fryzurą!