Fryzjer z Gdańska – strzyżenie, koloryzacja, stylizacja

fryzjerstwo

Wybierając się do fryzjera w Gdańsku w salonie GALERIA URODY klienci mogą liczyć na konsultacje stylistyczne oraz cały wachlarz usług pielęgnacyjnych. Zarówno koloryzacja, jak i pielęgnacja włosów wykonywane są przy użyciu sprawdzonych i rekomendowanych preparatów. Nasze stylistki prześcigają się w szkoleniach i kursach, aby ich strzyżenia i czesania zawsze wywoływały zadowolenie na twarzach klientek. Bacznie obserwujemy trendy, inspirujemy się pracami uznanych fryzjerów, doskonalimy techniki ale przede wszystkim jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi klientami. Skorzystaj z usług najlepszego fryzjera w Gdańsku i ciesz się modną fryzurą od zaraz.

„Włosy są zwierciadłem życia naszych Klientek. Czasem długie, lśniące, jedwabne.. Innym razem krótkie, jaskrawe i nastroszone .. Jakie by nie były – dbamy o nie, bo wierzymy, że kiedy kobieta zmienia swoje włosy – poprawia swoje życie!”

Fryzjer damski – Gdańsk

Szukasz wykwalifikowanego fryzjera damskiego z fantazją w Gdańsku? Świetnie trafiłaś! W Galerii Urody pracują osoby znające współczesne trendy, które strzyżenie, koloryzację i modelowanie opanowały do perfekcji.

Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Szukasz modnej, damskiej fryzury? Masz szczęście! Styliści z Galerii Urody są gotowi podjąć wyzwanie. Dopasują fryzurę do kształtu Twojej twarzy i doradzą, w czym będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. Oferta fryzjera damskiego z Gdańska obejmuje:

  • strzyżenie,
  • koloryzację,
  • modelowanie,
  • nawilżanie,
  • odżywianie.

Niezależnie od długości i stanu Twoich włosów, zajmiemy się nimi kompleksowo. Dzięki naszym fryzjerom zyskasz fryzurę, w której zachwycisz wszystkich znajomych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dostęp do kosmetyków najlepszych marek. Twoje włosy są w dobrych rękach.

Zachęcamy do skorzystania także z zabiegów, między innymi poprawiających kondycję skóry. W ofercie mamy depilację pastą cukrową lub laserową oraz szereg masaży ciała i twarzy. Zapewnij sobie odrobinę przyjemności i luksusu. Zadbamy o Twoje ciało kompleksowo – od stóp aż po czubek głowy.