Masaże wykonywane w naszej Galerii Urody w Gdańsku

Masaże są jedną z najpopularniejszych form zabiegów na ciało i twarz o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. W ofercie GALERII URODY mamy masaże lecznicze, relaksujące i antycellulitowe. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i wybierz zabieg odpowiedni dla siebie.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami to rodzaj masażu relaksacyjnego Służy do rozluźnienia zbitych i napiętych mięśni. Podczas masażu gorącymi kamieniami na określone partie ciała umieszczane są gładkie, płaskie, rozgrzane kamienie – zwykle wykonane z bazaltu, rodzaju skały wulkanicznej, która zatrzymuje ciepło.

MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA

Wykonujemy także klasyczny masaż całego ciała lub jego wybranej partii. Dzięki niemu poczujesz się rozluźniony/a, a napięcie mięśniowe zniknie w kilka chwil.

BODY ROLL / ROLLETIC

Masaż Rolletic to urządzenie masująco – rehabilitacyjne. Działa na zasadzie masażu limfatycznego, który skutecznie pomaga w kształtowaniu sylwetki i ujędrnia skórę. Jest to bezpieczny zabieg, który pomaga zwalczyć zbędny tłuszczyk, działa antycellulitowo i poprawia stan skóry. Potrafi także świetnie zrelaksować, odprężyć i naładować pozytywną energią.