Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/grown/galeriaurodygdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 372
Presoterapia - Salon Galeria Urody Gdańsk

Presoterapia

Presoterapia pomaga w walce z cellulitem poprzez przyśpieszenie cyrkulacji krwi, drenaż limfatyczny i detoksykację organizmu. Cellulit jest problemem częściowo powodowanym przez niewłaściwą cyrkulację krwi, retencję wody, gromadzenie się toksyn, tak więc wszystko co przyśpiesza cyrkulację i drenaż wpływa pozytywnie na redukcję cellulitu. Urządzenie wykorzystuje pompę ciśnieniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu oddziałuje na poszczególne partie ciała.

Jak wygląda zabieg presoterapii
Podczas zabiegu zakładany jest specjalny kombinezon, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw napełniane są komory w kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. 30 minutowy zabieg presoterapii odpowiada 2 godzinnemu masażowi klasycznemu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać serię 10 zabiegów 2x w tygodniu.
Dla podtrzymania efektów powtarzać zabieg 1x na 10 dni – 2 tygodnie