Depilacja pastą cukrową – Gdańsk – zabiegi pielęgnacyjne

W dzisiejszych czasach depilacja to nie tylko wygoda ale jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Do dyspozycji naszych klientek mamy depilację woskiem i depilację pastą cukrową.

Depilacja woskiem jest szybka metodą a jej efekty długotrwałe. Włosy są usuwane wraz z cebulką, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 2 do 3 tygodni, w zależności od tego jak szybko rosną. Odrastające włosy są natomiast delikatniejsze i miękkie.

Dla osób z bardzo wrażliwą skórą proponujemy depilację pastą cukrową. Efekty utrzymują się od 2 do 3 tygodni. W ofercie mamy także zabieg depilacji laserowej.

Przewaga słodkiej depilacji:

  • jest 100% naturalna, składa się z cukru, wody i soku z cytryny,
  • depilacja pastą cukrową jest mniej bolesna od depilacji woskiem bo przykleja się tylko do włosów a nie do skóry,
  • pasta jest chłodna , nie ma więc ryzyka poparzenia skóry,
  • nadaje się dla alergików i osób z wrażliwą skórą,
  • idealna dla kobiet w ciąży,
  • można stosować w przypadku skóry naczyniowej i żylaków,
  • można stosować w przypadku łuszczycy i egzemy,
  • podczas zabiegu nie stosujemy dodatkowych narzędzi ( szpatułek, rolek) co zwiększa higieniczność zabiegu.

Depilacja pastą cukrową jest znana od wieków. Metoda ta trafiła do nas z Bliskiego Wschodu. Jest całkowicie naturalna, ponieważ do przygotowania preparatu używa się wyłącznie cukru, wody i soku z cytryny. Dzięki temu może być stosowana nawet przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Mieszanka jest całkowicie bezpieczna, a efekt utrzymuje się do trzech tygodni. Depilację pastą cukrową można również stosować, gdy włosy są bardzo krótkie. Dzięki temu nie trzeba czekać, aż odrosną. Ponadto pasta nie przykleja się do owłosienia, a jedynie usuwa jego nadmiar. Ponadto włoski wolniej odrastają, stają się słabsze i jaśniejsze. Jeśli wystąpią jakiekolwiek podrażnienia po zabiegu, zwykle ustępują one tego samego dnia.

Zapraszamy osoby zainteresowane zabiegiem do Galerii Urody w Gdańsku. Jesteśmy profesjonalistami, którzy nie tylko przeprowadzą depilację pastą cukrową w sposób bezpieczny, ale także z przyjemnością doradzą które zabiegi będą korzystne dla danego klienta.