Pielęgnacja i regeneracja

PIELĘGNACJA
Każdą pielęgnację lub regenerację zaczynamy od diagnozy skóry głowy i włosów za pomocą kamery, następnie dobieramy zabieg indywidualnie do potrzeb klienta.

Wyróżniamy kilka pielęgnacji i regeneracji:

– zabieg shift – złuszcza martwy naskórek oraz głęboko oczyszcza skórę głowy i poprawia krążenie.

zabieg I.C.O.Nkuracja głęboko nawilżająca, bogata w aminokwasy niwelujące uszkodzenia włosów spowodowane czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Zabieg przywraca elastyczność i sprężystość włosów, przeznaczony dla każdego rodzaju włosów

– zabieg I.C.O.N -kuracja proteinowa, mieszanka protein wzmacnia włosy, pozostawiając je grubszymi, mocniejszymi i bardziej odpornymi. Zabieg tworzy ochronną barierę, odbudowując i wzmacniając włosy, jednocześnie przywracając im energię, przeznaczony dla każdego rodzaju włosów.

– zabieg termokeratyna ESTEL – odbudowuje naturalną keratynę włosa, wzmacnia ich strukturę, włosy stają się sprężyste oraz nie plączą się. Zabieg do włosów cienkich, naturalnych lub farbowanych.

– zabieg laminacja Ineo Crystal ESTEL – do włosów długich, problematycznych, mocno zniszczonych i rozjaśnianych. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV, wzmacnia i wyrównuje strukturę włosa, zwiększa ich elastyczność, włosy po zabiegu stają się gładkie, nie puszą się i nie łamią.

– zabieg Q3 ESTEL– przeznaczony do włosów, które straciły połysk i witalność. Przywraca włosom naturalne pH, chroni przed wysoką temperaturą, nabłyszcza.

Wszystkie regeneracje alb pielęgnacje w celu przedłużenia i podtrzymania efektu kontynuować w warunkach domowych specjalistycznymi preparatami zaleconymi przez fryzjera.