Mezoterapia mikroigłowa – znacząco poprawimy stan Twojej skóry

Martwisz się o stan swojej skóry z powodu zmarszczek, przebarwień lub przesuszenia? Stosowane dotychczas kremy nie przynoszą zadowalających efektów? Najwyższy czas, abyś zdecydowała się na mezoterapię mikroigłową w Galerii Urody w Gdańsku.

Jest to bardzo uniwersalny zabieg, który wykorzystuje składniki dobierane indywidualnie do potrzeb konkretnych obszarów skóry klienta. Dzięki temu może być stosowany w leczeniu skóry odwodnionej, z przebarwieniami i drobne zmarszczki Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny. Za pomocą niewielkiej końcówki z igiełkami wprowadza się pod skórę specjalnie skoncentrowane koktajle i kwas hialuronowy. Dzięki temu skóra ładnie się odbudowuje, jest gładka, zmarszczki zredukowane, a owal twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

Dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej, substancje aktywne dobierane indywidualnie w zależności od stanu skóry, uruchamiając tym samym procesy regeneracji. Umożliwia to pracę nad różnymi problemami estetycznymi skóry, dostarczając jej optymalnych składników i poprawiając ogólną kondycję. Ponadto mezoterapia stanowi doskonały zabieg profilaktyczny, który opóźnia procesy starzenia i zapobiega wiotczeniu skóry. Dzięki niej Twoja skóra odzyska blask, tak jak w przypadku masażu Kobido.

Jeśli jesteś zainteresowana/y zabiegiem i potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci wszystko i doradzimy jak pomóc skórze odzyskać estetyczny i młody wygląd. Zapraszamy do Galerii Urody w Gdańsku.